Žemės ūkio technika: Ką reikia žinoti prieš perkant?

parašė , 2022-07-22 22:58

SėjamosiosŽemės ūkio technikos paketo įsigijimas yra didelė investicija. Norite įsitikinti, kad sandoris, kurį gaunate, yra to vertas. Šiame straipsnyje, kuris padės jums įveikti šį procesą, išvardytos pagrindinės aplinkybės, į kurias reikia atsižvelgti perkant žemės ūkio techniką: ką reikia žinoti prieš perkant . Jei ieškote išsamaus sąrašo visko, ką reikia žinoti apie žemės ūkio technikos pirkimą, šis vadovas skirtas jums. Jame apžvelgiami visi proceso aspektai – nuo tyrimų ir užklausų iki galutinio pasirinkimo ir apmokėjimo. Jame rasite atsakymus į tokius klausimus: "Kokio tipo žemės ūkio techniką turėčiau pirkti?", "Kur ieškoti geriausių kainų?" ir "Kiek kainuoja žemės ūkio technikos paketai?". Jei norite išsamiau aptarti kiekvieną temą, atitinkamas jų potemes arba tiesiog norite paskaityti ką nors smagaus, ieškokite nuorodų šio straipsnio pabaigoje arba svetainėje UniversalAgriInfo.com/agriculturalmachinery.

Kas yra žemės ūkio technika?

Žemės ūkio technika – tai įvairios mašinos, naudojamos įvairiems darbams, pradedant dirvos dirbimu, kavos pupelių malimu ir baigiant kavos vyšnių derliaus nuėmimu. Visiems šiems darbams atlikti naudojamos mašinos gali turėti vidaus degimo arba dyzelinius variklius. Žemės ūkio mašinose naudojami dyzeliniai varikliai dažnai derinami su pneumatinių padangų sistema, kad padidėtų mašinos manevringumas nelygioje vietovėje arba kai ji per giliai įsminga į dirvą. Žemės ūkio mašinose naudojamų dyzelinių variklių darbinis tūris paprastai būna nuo 50 iki 2 000 cm3. Labiausiai paplitę žemės ūkio mašinų variklių tipai yra dvitaktis ir keturtaktis ciklas. Žemės ūkio mašinos valdymas stūmokliu ir cilindru vadinamas mašinos inžinerija. Sėjamosios yra neatsiejamos žemės ūkio technikos dalis.

Žemės ūkio mašinų tipai

Yra daug žemės ūkio mašinų tipų, kurių kiekvienas turi savo paskirtį. Toliau išvardyti tipai yra labiausiai paplitę: Tai balioniniai barstytuvai – jais barstomos medžiagos paskleidžiamos ant žemės. Strėliniai barstytuvai – jie turi lenktus peilius, todėl gali tolygiau paskleisti medžiagą ant žemės. Platūs barstytuvai – jie turi plačius, plokščius ašmenis ir gali greitai padengti didelį plotą. Patrankos – Jos turi ilgą, kūgišką korpusą su daugybe gręžimo ir reguliuojamų verstuvių. Sudėtinės šienapjovės – sujungia ir strėlės, ir plačiaašmenės šienapjovės savybes. Pjaustytuvai – Jais atskiriamos kavos pupelės nuo vyšnių. Diskai – Jie turi įgaubtą paviršių ir naudojami kavos derliui surinkti ir pakelti mašiną.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *